Przewodnik po Łodzi - I Ty zostaniesz Lodzermenschem, M.Klimczak i K.Olkusz
search
  • Przewodnik po Łodzi - I Ty zostaniesz Lodzermenschem, M.Klimczak i K.Olkusz

Przewodnik po Łodzi - I Ty zostaniesz Lodzermenschem, M.Klimczak i K.Olkusz

40,00 zł

I Ty zostaniesz lodzermenschem - Mały przewodnik po Łodzi

Przewodnik pozwala na samodzielne zwiedzanie miasta trasami zaproponowanymi przez jego autorów. Ponadto dzieli się z nami historią oraz ciekawostkami o Łodzi, a także lokalnymi regionalizmami. To doskonała propozycja dla każdego chętnego poznać Łódź z nieco mniej oczywistej strony.

Autorzy: Maciej Klimczak Krzysztof Olkusz

Ilość stron: 255

Okładka: miękka

Ilość

  Dostawy

Przesyłki wysyłamy do 3 dni roboczych.

  Zwroty

Masz 14 dni na zwrot towaru.

"Spośród wszystkich miast w Polsce, Łódź należy do tych, które wywołują silne emocje i z pewnością nie pozostawia nikogo obojętnym. Wielu turystów odwiedzających dawny "polski Manchester" zastanawia się, jak "ugryźć" to nietypowe polskie miasto, jak poruszać się po centrum, którego życie nie toczy się wokół rynku, gdzie nie ma dużej rzeki, gdzie układ ulic przywodzi na myśl bardziej metropolie ze Stanów Zjednoczonych niż z Europy? I czy jeśli miasto nie posiada klasycznie rozumianego "Starego Miasta", to czy warto je zwiedzać? 

Przewodnik, który nie tylko odpowie na postawione wyżej pytania, ale także przybliży klimat tego miasta - niepokornego, pełnego kontrastów i sarkastycznego poczucia humoru. Zapraszamy do wędrówek - długich i krótkich - po mieście Tuwima, Rubinsteina i Sapkowskiego, według przygotowanych tras, ale też podpowiadamy, jak samemu zaplanować czas w Łodzi i poznać je "po swojemu"."

110-000180

Zobacz także